Ilgaz ve Ceylin’in kucağına yeni bir adli vaka düşüyor

DİZİ 09.12.2023, 14:43 11.12.2023, 11:59
Ilgaz ve Ceylin’in kucağına yeni bir adli vaka düşüyor

Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi Yargı yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Dizinin ekrana gelecek 75’inci bölümünün konusu şöyle; Ceylin Mercan’ın olay yerinden uzaklaştırılmasıyla derin bir nefes alsa da Yekta’nın vurulmasıyla adeta şoke olmuştur. Kızını sağ salim dışarı çıkaran Ilgaz için şimdi de karısını ve diğer rehineleri bir an önce kurtarma vaktidir.

Kadir ona olan borçların kapanması için Yekta’nın yokluğunda Osman ve Çınar’dan daha da zor bir istekte bulunur. İkili kendi başlarına, olmayan iş yapma becerileriyle baş başa kalacaktır. Fakat girdikleri bu yolda verdikleri kararlar herkesin dünyasını alt üst etmeye yetecektir.

Tuğçe ile Efe meraklı gözlerden uzak dolu dizgin bir yakınlaşma içerisindeyken; Parla’yı Çınar ile ilgili öğreneceği, şimdiye kadar hiç bilmediği bir geçmiş hikâye beklemektedir. Eski günlerdeki gibi kendi savcı ve avukat saflarına dönen Ilgaz ve Ceylin’in kucağına yeni bir adli vaka düşecektir. Bilinçsiz ve kimliksiz bir halde bulunan kadınla başlayan olaylar, yatağından çıkmakta olan bir nehrin ilk sızıntısıdır ve kontrol altına alınmazsa önüne kattığını sürükleyip götürecek gibidir.

Yorumlar (0)