İlk defa kötü bir karakteri oynuyorum!

DİZİ 13.02.2024, 21:04 14.02.2024, 07:37
İlk defa kötü bir karakteri oynuyorum!

Etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ‘Bir Sevdadır’ın Ünal’ı Doğukan Polat, dizi ve karakteri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Dizide Ünal Dağlıca’yı canlandıran Doğukan Polat, karakteri için “Saplantılı ve megaloman bir karakter. Kendi arzu ve istekleri doğrultusunda her türlü kötülüğü yapabilecek bir karakter. Onu iyi insandan ayıracak çok fazla özelliğe sahip, psikolojisinin de çok normal olmadığını düşünüyorum.” dedi.

Senaryoyu ilk okuduğunda çok beğendiğini dile getiren Polat, “Senaryoyu kabul ettiğim rol ışığında okumaya başlayınca hayli hoşuma gitti, kendi açımdan ele alırsak ilk defa kötü bir karakteri oynayacaktım. Bu da hem seyirci açısından hem benim açımdan bir ilk olacaktı. Bundan dolayı da kendi içimde yeni sınırlar ve haller keşfetme süreci içerisine girmiş olmak beni oldukça neşelendirdi.” 

Polat, Ünal karakterine hazırlık sürecinde “Bir süre ağız çalışmaları yaptık, kendi imajımda bazı değişiklikler yaptım. Saç sakal modelimi karaktere uygun hale getirdim.” şeklinde konuştu.

Polat, ‘Bir Sevdadır’ dizisinde beraber çalıştığı ekip arkadaşları için şu açıklamalarda bulundu: “Çok güçlü bir oyuncu kadromuz ve birbirinden kıymetli isimlerle çalışıyoruz. Set ekibimiz de çok profesyonel ve işlerinde incelikli çalışıyorlar. Umarım uzun soluklu ve halkımızın sevgisinin ve ilgisinin hep giderek artacağı bir iş olur. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese, kanalımız TRT’ye, yapım şirketimiz Bozdağ Film’e ve izleyenlerimize sevgiler, saygılar.”

Yorumlar (0)