"İnci Taneleri" zirveye oturdu!

DİZİ 23.02.2024, 12:10 23.02.2024, 12:17
"İnci Taneleri" zirveye oturdu!

'‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ dün akşam yeni bölümüyle Kanal D’de izleyici karşısına çıktı. Tüm Türkiye’nin büyük bir ilgiyle izlediği dizinin dördüncü bölümü AB kategorisinde 10,97 reyting 28,91 izlenme oranı, 20+ABC1 kategorisinde 12,02 reyting 28,23 izlenme oranı, tüm kişilerde ise 8,86 reyting 21,88  izlenme oranı alarak tüm kategorilerde zirvenin sahibi oldu.

BKM imzalı ‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan ile birlikte Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan’ın yer alıyor. Herkesin ‘inci’likli hikayesinin anlatıldığı projenin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

AZEM BÜYÜK BİR YIKIM YAŞADI

Azem nihayet oğluna kavuştu. Ama dakikalar içinde Cihan gözlerinin önünde vuruldu. Korku dolu saatlerinden ardından Cihan hayati tehlikeyi atlatttı. Ancak Azem’e olan tavrı değişmedi. 

Bu arada, Azem’in Piraye ile yediği yemek bir magazin haberi olarak yayınlanınca Dilber bu duruma çok bozuldu. Azem’den Piraye ile ilgi hesap da sordu ama bir sonuca varamadı. 

Bir yandan Zahir belasıyla uğraşan Dilber, diğer yandan da Azem’i kaybetme korkusu yaşadı. Azem onunla konuşmayı reddeden Cihan’a son bir teklif yaptı ve onu kendisini dinlemeye ikna etti. Ancak, annesinin katili olmadığını söylemesine rağmen Cihan’ın babasına tavrı değişmedi. Azem, oğlunu bulmasına rağmen, ona kavuşamamanın yıkımını yaşadı.‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ yeni bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Yorumlar (0)