Leyla ve ailesi intikam peşinde

DİZİ 02.03.2023, 10:22 03.03.2023, 11:22
Leyla ve ailesi intikam peşinde

Baba Yapım imzalı yeni atv dizisi ‘Başım Belada’ ekrana gelmek için gün sayıyor. 5 Mart Pazar akşamı ilk kez izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin yönetmenliğini Hatice Memiş ve Ulaş Cihan Şimşek’ın birlikte üstleniyor.

Dizide Merih Öztürk, Ali Çatalbaş, Zeynep Kumral, Yiğit Ege Yazar, Bilgesu Kural’ın hayat verdiği Biçer Ailesi, büyük çocuklarının bir suikaste kurban gitmesinin ardından intikam yemini eder. Dışarıdan sıradan bir aile gibi gözükse de oldukça gizemli olan Biçer Ailesi intikam planını harekete geçirmek için ilk olarak yeni evlerine taşınır ve olaylar gelişmeye başlar.

Hikayesiyle dikkatleri üzerine çekecek olan ‘Başım Belada’nın kadrosunda Keremcem, Merih Öztürk, Kaan Taşaner, Umut Oğuz, Sinan Çalışkanoğlu, Yağmur Öztürk, Ali Çatalbaş, Zeynep Kumral, Ali İpin, Nazan Diper, Yiğit Ege Yazar, Bilgesu Kural, Ferdi Kurtuldu, Orhan Eşkin, Berke Üzrek, Burakhan Yılmaz, Sevinç Kıranlı, Bade Arazlı, Murat Akkoyunlu, Ayçin İnci, Selahattin Taşdöğen, Necip Karakaya yer alıyor.

Yorumlar (0)