"Loki" 2. sezonuyla Disney+’taki yerini aldı

DİZİ 07.10.2023, 14:44
"Loki" 2. sezonuyla Disney+’taki yerini aldı

Uzay ve zaman arası çıktığı yolculukta kendini büyük tehlikelerle karşı karşıya bulan Loki, 2. sezonuyla Disney+’taki yerini aldı. Michael Waldron’un yaratıcısı olduğu ve Marvel Studios’un imza yapımlarından olan ‘Loki’, yeni sezonunun ilk bölümüyle bugün izleyicilerle buluşuyor. 

Şok edici sezon finalinin ardından dizi, Loki’nin kendisini Zaman Değişim Otoritesi’nin ruhu için verilen bir savaşta bulmasıyla kaldığı yerden devam ediyor. Loki, Mobius, Hunter ve B-15’le birlikte yeni ve geri dönen karakterlerden oluşan bir ekiple beraber birlikte yola çıkıyor. Loki, Sylvie’yi, Yargıç Renslayer’ı, Bayan Minutes’i ve özgür irade ile görkemli bir amaca sahip olmanın ne anlama geldiğine dair gerçeği bulmak için sürekli genişleyen ve giderek tehlikeli hale gelen çoklu evrende yol alıyor. 

Tom Hiddleston’ın yeniden Loki olarak karşımıza çıktığı dizide oyuncuya Sophia Di Martino, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Eugene Cordero, Rafael Casal, Tara Strong, Kate Dickie, Liz Carr, Neil Ellice, Jonathan Majors, Ke Huy Quan ve Owen Wilson eşlik ediyor. 6 bölümden oluşan dizinin 2. sezonunun yönetmenliğini Justin Benson ile Aaron Moorhead, Dan DeLeeuw ve Kasra Farahani üstleniyor. 

‘Loki’, çoklu evrende hız treni deneyimi yaşatacak soluksuz maceralarıyla sadece Disney+’ta…

Yorumlar (0)