Mahsun J beğenildi

DİZİ 28.01.2024, 23:33 29.01.2024, 15:00
Mahsun J beğenildi

2024’e hızlı giren GAİN, izleyicileriyle buluşturduğu dizilere cuma günü bir yenisini ekledi. Mahsun Karaca’nın başrolünde olduğu “Mahsun J” izleyiciden tam not aldı. 

GAİN’in uzun zamandır merakla beklenen yeni dizisi “Mahsun J” cuma günü izleyicileriyle buluştu. Sosyal medyada “Röportaj Adam” lakabıyla tanınan, paylaştığı videolarla milyonlara ulaşan ve son olarak “İllegal Hayatlar” filmiyle gişede büyük başarı elde eden Mahsun Karaca’nın başrolünde olduğu dizi, kimsenin hayatından memnun olmadığı bir dünyada para için ne kadar ileri gidilebileceğini sorgulayan bir modern zaman hikâyesini konu alıyor… Toplam sekiz bölümden oluşan “Mahsun J”, kuryelik yaparak geçinmeye çalışan Mahsun ve yakın arkadaşı Leyla’nın sıra dışı ve mizah dolu hikâyesini izleyiciyle buluşturuyor.

İlk iki bölümüyayında olan “Mahsun J” her cuma yeni bölümleriyle ekrana gelecek. 


 “Gibi” ve “Dünya Bu”nun yönetmeninden…

BKM Mutfak yapımı olan dizinin yönetmen koltuğunda “Gibi” dizisinin ilk iki sezonunu ve “Dünya Bu” dizisini yöneten Ömer Sinir oturuyor. Senaryo ise Öğünç Ersöz’e ait. “Mahsun J”nin kadrosunda Mahsun Karaca’nın yanı sıra; Eda Akalın, Mehtap Özdemir, Engin Yüksel, Tuğçe Yolcu, Yosi Mizrahi, Ayça Damgacı ve Fikret Urucu gibi başarılı isimler yer alıyor.

“Mahsun J” ilk iki bölümüyle GAİN’de! 

Yorumlar (0)