"Masal Şatosu: Peri Hırsızı"nın 2. sezonu BluTV'de!

DİZİ 10.06.2022, 15:12
"Masal Şatosu: Peri Hırsızı"nın 2. sezonu BluTV'de!

BluTV’nin Kids çatısı altında izleyicisine sunduğu ilgi çekici, eğlenceli ve eğitici özel içeriklerine bir yenisi daha ekleniyor. BluTV Kids’in ilk özel yapımı olan 'Masal Şatosu: Peri Hırsızı’nın ikinci sezonu bugün itibariyle hayranlarıyla buluşuyor.

Yerli, yabancı ve orijinal yapımlarıyla her yaştan izleyici kitlesine zengin bir seçki sunan Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, çocuklar ve gençler için harekete geçtiği Kids içeriklerini güncellemeye devam ediyor. Yayına girdiği günden beri geniş bir hayran kitlesine ulaşan 'Masal Şatosu: Peri Hırsızı' yeni sezonuyla bugünden itibaren BluTV’den izlenebilecek.
BluTV’nin ilk özel yapım çocuk dizisi olan yapımını DMC, NETD, RETROPRO, WOVIE’nin üstlendiği ‘Masal Şatosu: Peri Hırsızı’, izleyicilerini ikinci sezonuyla yine büyüleyici bir dünyaya götürüyor. Senaryosunu Başak Gülsoy’un kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Burak Kuka’nın oturduğu sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Ecrin Su Çoban, Gülse Göçer, Berkan Hamedi, Derya Alabora, Ozan Varol, Nila Fırat, Cansu Öztekin yer alıyor.

Dizinin ikinci sezonunda kahramanımız Neşe (Ecrin Su Çoban), olacaklardan habersiz 15.yaş gününü kutladığı gecenin sonunda odasındaki elbise dolabından çıkan ve büyülü ormandan geçerek kendisini ziyarete gelen iki küçük Elf ile tanışır. Nuki ve Pudin isimli bu iki yaramaz onu sihirli bir maceranın başlangıcı olan Büyücü ile tanıştırır. Masal Diyarı’nın seçilmiş Elçi’si olduğunu öğrenen Neşe, Büyücü’den aldığı kolye sayesinde bir yandan sihir yapmayı öğrenirken bir yandan yeni kazandığı bu gücünü kullanarak okuldaki arkadaşları ve ailesi ile birlikte sıradışı maceralar yaşamaya başlar.

Yorumlar (0)