Ne Gemiler Yaktım’da Yasemin'i yeni sürprizler bekliyor

DİZİ 11.12.2023, 14:03 12.12.2023, 15:19
Ne Gemiler Yaktım’da Yasemin'i yeni sürprizler bekliyor

Altan Dönmez’in yönetmenliğini üstlendiği, hikayesi ve senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt’a ait olan Ay Yapım’ın Show TV’de ekranlara gelen dizisi ‘Ne Gemiler Yaktım’ın başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil’in yer alıyor. Bu isimlere Nazmi Kırık, Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Züleyha Yıldız, Melisa Duru Ünal, Onur Dikmen, Ata Çağan Timur, Süreya Kilimci ile usta oyuncular Macit Koper ve Çiğdem Selışık Onat eşlik ediyor.

Ne Gemiler Yaktım’ın 2. bölümünde; Rutkay’dan duyduklarıyla kafası karışan Yasemin, Fidan’a mı yoksa Rutkay’a mı inanması gerektiğini bilemez. Fidan gerçekten Neriman’ı öldürmüş olabilir mi sorusuyla evine dönen Yasemin; Fidan ve Zeynep’i evde bulamayınca sokak sokak gezerek onları aramaya çıkar. Fidan’la Zeynep’i bir parkta bulan Yasemin, onları eve geri götürür. İki kadının yolları tekrar birleşir.

Rutkay ise onların peşini bırakmaz ve Tevfik’in evine giderek korku dolu anlar yaşatır. Halil’in izini süren Toprak, Nazarlık Esnaf Lokantası’nın etrafında dolaşırken Yasemin’le tanışır. Rutkay, Fidan ve Zeynep’in konağa dönmesi için elindeki kozu kullanacaktır.

“Ne Gemiler Yaktım” yeni bölümüyle 11 Aralık Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)