Ödüllü dizi Bluey CBeebies ekranlarında

DİZİ 14.04.2021, 10:11
Ödüllü dizi Bluey CBeebies ekranlarında

Baharın gelişiyle birlikte renkli içerikler de CBeebies ekranlarında yerlerini almaya başladı. Avustralya'nın sevilen yapımları arasında yer alan Bluey, bu kez CBeebies kalitesiyle ekranlara geliyor. CBeebies ekranlarında ilk kez izleyeceğimiz bu popüler yapım, Mayıs ayına kendi has anlatımıyla ayrı bir renk katacak. 

Modern aile yaşamının günlük olaylarına kısa bir bakış attığımız Bluey, yaratıcı oyunun çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri üzerindeki etkisini bir kez daha gözler önüne seriyor. Avustralyalı mavi köpek yavrusu Bluey, sınırsız hayal gücü sayesinde günlük hayatı eğlenceli maceralara dönüştürebiliyor.

Kız kardeşi Bingo’yla birlikte, korkularının üstüne gitmek ve yetişkin rollerini deneyimlemek için farklı oyunlar oynarken, sık sık kendi iç dünyalarını keşfettikleri ilginç maceralara atılıyorlar. Ebeveynlerini, özellikle de babalarını, eğlenceli ve keyif dolu renkli dünyalarına dahil etmeyeyse bayılıyorlar.

Yayınlandığı günden itibaren Okul Öncesi kategorisinde Uluslararası Emmy Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül kazanan yapım, çocukların gelişim sürecinde ebeveynlerin destekçisi olmaya CBeebies ekranlarından devam edecek. Bluey, 14 Mayıs Cuma günü saat 17.05’te Digitürk 161. kanalda izleyiciyle buluşacak.

Yorumlar (0)