Osman Bey'in kararı sert karşılanacak

DİZİ 03.02.2021, 09:26 04.02.2021, 09:12
Osman Bey'in kararı sert karşılanacak

Burak Özçivit'in Osman Bey karakterine hayat verdiği Kuruluş Osman bu akşam saat 20.00'de atv ekraında olacak.  

Dizinin yeni bölümünde yeğeni Bayhoca’yı, Nikola’nın elinden kurtarabilmek için Kulucahisar Kalesi’ni teslim edeceğini açıklayan Osman Bey, bu kararı nedeniyle Bamsı Bey’in sert tepkisi ile karşı karşıya kalır. 

Osman Bey’in kararı ile obadan sürülen Göktuğ ve Targun, intikam için Bizans’la ittifak yapar ve güçlerini Flatyos’la birleştirir. Dündar Bey, Nikola ile görüşmek üzere bir kez daha İnegöl Kalesi’nin yolunu tutarken, çaresiz kalan Lena, Bayhoca’yı geri alabilmek için Flatyos’tan yardım ister.

Savcı Bey’in oğlunu kurtarmak için yaptığı hamle pahalıya mal olurken; tüm cephelerde baskı altında kalan Osman Bey, Nikola’yı hiç beklemediği bir yerden vurmak üzere herkesi şaşırtacak bir strateji kurar.

Osman Bey, Bayhoca’ya karşılık Kulucahisar Kalesi’ni teslim edecek mi? Savcı Bey, oğlunu kurtarmak için nasıl bir plan yapacak? Nikola, Dündar Bey’e nasıl bir vaatte bulunacak? Göktuğ ve Targun’un hedefi ne? Lena Hatun’un Flatyos’tan yardım talebinin sonuçları ne olacak? Bala Hatun, Osman Bey için bulduğu yeni eş adayını nasıl bir sınava tabi tutacak?

Yorumlar (0)