Ozan Dolunay'ın ifşa krizi!

DİZİ 25.11.2020, 11:32 26.11.2020, 09:44
Ozan Dolunay'ın ifşa krizi!

Her hafta ünlülerin ve menajerlerinin hayatlarından farklı hikayelerle seyircinin karşısına çıkan Menajerimi Ara’nın yeni bölümüne Ozan Dolunay konuk oluyor. Dolunay, sosyal medya üzerinden konuştuğu bir kadının mesajlarını ifşa etmesi korkusuyla, Feris’e (Canan Ergüder) koşacak.

Oyuncuların sürekli göz önünde olmalarının hayatlarını nasıl etkilediğini anlatan, menajerlerin bu durumun yarattığı krizleri çözmek için neler yaptığını gösteren ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölümüne Ozan Dolunay konuk oluyor. Feris’in oyuncusu olarak diziye konuk olan Dolunay’ın başı sosyal medyada mesajlaştığı bir kadınla derde giriyor.

Mesajlarının ifşa edilmesi korkusuyla Feris’ten yardım isteyen Dolunay’ın başına gelenler bir yandan da başka krizlerin çözülmesine yardımcı olacak.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun buluştuğu ‘Menajerimi Ara’ her pazar akşamı saat 20.00’de eğlenceli bir dünyanın perde arkasını StarTV’de izleyiciyle buluşturuyor.

Yorumlar (0)