Psikolog İpek karakteriyle dikkat çekecek

DİZİ 19.06.2021, 16:20 21.06.2021, 09:06
Psikolog İpek karakteriyle dikkat çekecek

Yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun, yapımını ARC Film yaptığı Baş Belası, 20 Haziran Pazar akşamı atv’de ekran yolculuğuna başlıyor. Heyecanla beklenen dizi, eğlenceli ve heyecan yüklü hikayesi ile yaz ekranının fenomeni olmaya hazırlanıyor.

Baş Belası’nda başrolü Seçkin Özdemir’le paylaşan ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, sıra dışı karakteriyle adından çokça söz ettirecek. Dizide çocukluğundan beri polisiyeye ilgi duyan ve kendisini bir cinayet soruşturmasının ortasında bulan psikolog İpek Gümüşçü’yü canlandıran Helvacıoğlu, fragmanlarda yer alan imajıyla hayli ses getirdi.

Güzel, şık, bakımlı ve zevkli bir kadın olan İpek, yüksek gözlem yeteneği sayesinde, beden dili ve insan psikolojisini okuma konusunda uzman. Hareketli ve enerjik karakteriyle dikkat çeken İpek, psikoloji mezunu olmasına, üzerine bir de klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapmasına rağmen hayatı boyunca hiç çalışmamış ve maddi sıkıntı çekmemiş. Cemiyetin bu popüler siması, polisiye merakı sayesinde hayal bile edemeyeceği bir meceranın içine düşecek. İpek hayatında ardı ardına gelişen beklenmedik olaylar zinciri sonucunda danışman unvanıyla emniyette göreve başlayacak. İpek’in emniyet kariyerindeki en büyük sınavı ise birlikte çalışmak zorunda olduğu ve tamamen zıt karakterdeki Şahin olacak.

Yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği dizide başroldeki İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’e deneyimli oyuncular Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk’un eşlik ediyor.

Yorumlar (0)
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?