Sarmaşık Zamanı’nın kamera arkası görüntüleri yayınlandı 

DİZİ 25.09.2023, 13:30 25.09.2023, 17:18
Sarmaşık Zamanı’nın kamera arkası görüntüleri yayınlandı 

TOD’un 21 Eylül'de ekran yolculuğuna başlayan dizisi Sarmaşık Zamanı yayınlanan ilk iki bölümüyle izleyiciden tam not aldı. Burçin Terzioğlu, Onur Tuna, Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı’nın başrollerinde bir araya geldiği dizinin kamera arkası görüntüleri paylaşıldı. Set ekibi ve oyuncuların eğlenceli anlarının objektiflere yansıdığı kamera arkası görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. 

Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğuna oturduğu projenin senaryosunu Savaş Korkmaz kaleme alırken, oyuncu kadrosunda usta isimler Tilbe Saran, Emre Karayel, Emel Çölgeçen ve Özgür Emre Yıldırım yer alıyor. Sarmaşık Zamanı’nın dev oyuncu kadrosunda ayrıca Pervin Bağdat, Pelin Ermiş, Müge Bayramoğlu, Mesut Yılmaz, Gökçe Güneş Doğrusöz, Ayşe Melike Çerçi, Uğur Karabulut, Funda Güray, Yılmaz Sütçü, Fatih Berk Şahin gibi başarılı isimler bulunuyor. Dizinin idari yapımcılığını ise OM CONTENT üstleniyor.

Aden Bahçe Sitesinde Arzu’nun gelişiyle bütün dengeler alt üst olacak, mutlu evlilikler büyük kavgalarla yıkılacak, yakın arkadaşlar birbirine düşman olacak, sağlıklı psikolojilerin yerini sapkın düşünceler alacak, kimse kimseye güvenmez olacaktı. Ama ne Arzu’nun ne de sitedekilerin olacaklardan haberi yoktu... Arzu’nun cinayetini araştıran polisler, bu sitede birbirine dolanmış suç ilişkilerine, kıskançlıktan doğan öfkeye, yasak ilişkilere, söylenen yalanlara şahitlik edecek, adeta bir sarmaşığa dönmüş bu ilişkileri sorgularken, site sakinlerinin gerçek yüzlerini görecekti... Kimse aslında göründüğü kişi değildi ama aralarından biri katildi ve polis ona ulaşana dek durmayacaktı...

Yorumlar (0)