“Seversin” yeni bölümüyle Kanal D'de

DİZİ 26.09.2022, 10:55 27.09.2022, 12:18
“Seversin” yeni bölümüyle Kanal D'de

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği dizisi “Seversin” yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Başrollerinde İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün rol aldığı, ekrana gelen her bölümü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan Seversin’in yeni bölümünün konusu şöyle; Nazlı’nın başrol olacağını öğrenen Asya öfkeyle seti terk eder. Tolga peşinden gitmek istese de çekimi bırakamaz. Her şeyden sıkılmış halde eve gelirken aldığı telefon Asya’yı bambaşka bir olaya sürükler.

Kudret’in hastalığı Tolga’nın babasına karşı daha da öfkelenmesini sağlar. Kudret yine bencillik yapmış kendisi için Tolga’nın karşısına çıkmıştır. Oysa bir kere olsun Tolga’yı düşünse belki her şey bambaşka olacaktır.

Asya, Tolga’ya karşı olan bütün öfkesine rağmen Kudret için ona gider. Vakti varken babasıyla arayı düzeltmesini ister. Tolga her ne kadar duvarlarını yüksek tutsa da Asya onu ikna etmeyi başarır.

Tolga babasıyla büyük yüzleşmeye hazırlanırken Asya da kariyerinde önemli bir adım atmaya karar verir. Selin ve Nazlı ortaklığına pabuç bırakmaya niyeti yoktur. İnce bir hesapla ikisinin de planlarını suya düşürecek hamleyi yapar. Bu hamle Tolga’yı da mutlu edecek bir hamledir.

Yorumlar (0)