Türkan, Somer’le bir geleceğe yelken açacak mı?

DİZİ 08.11.2022, 12:56 09.11.2022, 10:53
Türkan, Somer’le bir geleceğe yelken açacak mı?

Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Türkan, Ferit’le basına düşmesinin sebebinin Mine olduğunu öğrenir. Türkan, kumpasların altından Mine’nin çıktığını anlayınca ailesini karşısına alarak Korman’larla kalmaya karar verir. Türkan’ın, Sadık’la evine dönmemesi ve Somer’le ilgili ortaya çıkan sırlar Nesrin ve Sadık’ın arasını açar. Sadık, Nesrin’in Türkan’la ilgili bildiği ve uzun zamandır kendisinden sakladığı durumları sindiremez ve evi terk eder.

Sadık evi terk ettiği için Dönüş ve Derya, Somer enişteleriyle kalmayı seçtiği için Türkan’ı suçlar. Derya’nın sertçe çıkışması Türkan ve Derya’nın arasının açılmasına neden olur.

Mine, polise vereceği ifadeyi tehdit olarak öne sürerek önce Türkan’ı sonra da Rüçhan’ı kullanmaya çalışır. Türkan, karnındaki bebekle ilgili kararsızlık yaşarken Somer, Türkan’ı sevgisine ikna etmeye çalışır.

Rüçhan, Mine’nin sert tehditlerinden sonra oğlunun geleceği için Türkan’a yalvarmak durumunda kalır. Mine, polise vereceği ifade üzerinden isteklerini Türkan ve Rüçhan’a yaptırmaya çalışırken Somer’e olan aşkı konusunda ısrarcı davranır ve Somer, Mine’nin kurduğu kumpasları öğrenir.

Mine, isteklerini Korman’lara yaptırabilecek mi? Türkan, Somer’le bir geleceğe yelken açacak mı? Sadık ve Nesrin, uzlaşabilecek mi?

Yorumlar (0)