Türkan ve Somer barışacak mı?

DİZİ 05.06.2023, 23:02 06.06.2023, 16:54
Türkan ve Somer barışacak mı?

Kanal D’nin yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş, yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Dizinin bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümünün özeti şöyle; Türkan, Kartal’a sorduğu sorudan beklediği cevabı alamaz. Ancak Kartal’ın, Türkan ve Somer’i de bir arada tutabileceği başka bir teklifi vardır. Dönüş geçmişiyle yüzleştikten sonra derin ve endişe veren bir sessizliğe bürünür. Derya’nın içiyse, Dönüş’e açıkladığı gerçekler nedeniyle rahat değildir.

Diğer yandan Sevilay’ın varlığını yok sayarak kendi hayatıyla ilgilenmeye devam ederken, Mustafa’yla aralarındaki farklar daha da su yüzüne çıkmaya başlar. Rüçhan, Kartal’la ilgili yaşadığı bir tereddütten sonra Türkan ve Somer’i bir an önce barıştırabilmek için bu sefer de Mine’yi koz olarak ileri sürer. Türkan’ın bebeğiyle ilgili yaşanan yeni bir gelişme, herkeste büyük şaşkınlık yaratır. Dönüş’ün büründüğü sessizliğin sonuysa, herkesin hayatını kökünden değiştirecek bir gelişmeyle gelecektir.

Yorumlar (0)