“Var Bunlar” ilk 3 bölümüyle yayında!

DİZİ 21.07.2022, 09:52 22.07.2022, 10:07
“Var Bunlar” ilk 3 bölümüyle yayında!

Merakla beklenen “Var Bunlar”da dizinin kahramanları Tufan ve Samet’i canlandıran Giray Altınok ve Kerem Özdoğan, senaryosunu da kaleme aldıkları projede gündelik hayatın detaylarından benzersiz bir komedi çıkarıyor. Bir tür içinden çıkamadıkları bir tekdüzeliğin ortasında sürüklenen iki yakın arkadaşın maceraları, her bölümde izleyici karşısına çıkacak farklı konuk oyuncularla şekillenecek.

Kahkahanın yeni adresi “Var Bunlar”, iki yakın arkadaşın merakla beklenen maceralarını anlatan hikayesi ve benzersiz komedisiyle izleyicilerin yeni favori dizisi olacak. Bugün itibariyle ilk üç bölümüyle beIN CONNECT’te yayına giren dizi, her hafta iki yeni bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

‘VAR BUNLAR’ BİRİNCİ BÖLÜM - ŞAHİT

Bir düğüne katılmak üzere uçak yolculuğu yapan Tufan ve Samet’in gündemi, hangisinin nikah şahidi olacağıdır. Uçakta karşılaştıkları tuhaf yolcular, Tufan’ın geçmişten tanıdığı kabin memuru ve Samet’in uçak korkusu birleşince yolculuk henüz başlamadan bir kabusa dönüşür.

‘VAR BUNLAR’ İKİNCİ BÖLÜM - AVUKAT

Güzel bir avukatı tavlamak için uğraşan Tufan, bir dava yüzünden aynı avukatla karşı karşıya gelen Samet’i kim olduğunu bilmeden kavgaya çağırır. Fakat avukatın sürpriz hamlesi olayların beklenmedik bir yola girmesine neden olur. 

‘VAR BUNLAR’ ÜÇÜNCÜ BÖLÜM - SERGİ

Tufan internet çekilişinden kazandığı telefonu satmaya çalışırken başını olmadık belalara sokar. Samet ise kendisine göz kırpan kadını tavlamaya çalışırken şekilden şekile girer.

Yorumlar (0)