Yaban Çiçekleri bu akşam atv'de!

DİZİ 22.03.2024, 18:48 25.03.2024, 18:30
Yaban Çiçekleri bu akşam atv'de!

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay’ın yaptığı kadrosu ve hikayesiyle büyük ilgi çeken atv’nin yeni dizisi Yaban Çiçekleri bu akşam atv ekranlarında başlıyor.

1.Bölüm:

Osman Fevzi ve Nurten Ataman’ın evlilik yıldönümü yemeği için herkes Ataman’ların evinde toplanır. Kılıç, İhsan ve Kenan fırsattan istifade Fevzi’ye otel konusunu açarlar. Fevzi Ataman, arazileri vermemekte ısrarcıdır. Kenan babasına çıkışır ve Fevzi dayanamayıp oğluna tokat atar. Bu olaydan sonra herkes evlerine dağılır. Ama kimsenin beklemediği bir şey olur. Ataman’ların evinden bir silah sesi duyulur. Osman Fevzi vurulmuş, Nurten de elinde silahla başında bekler vaziyettedir. Kenan ne olduğunu anlamaya çalışırken kız kardeşi Ela’ya da nasıl anlatacağını düşünür. Bu konuda Kılıç ona yardım eder. Böylelikle yıllar sonra Kılıç ve Ela tekrar karşı karşıya gelir.

Beklenmedik bir olayla yolları tekrar kesişen eski aşıklar Kılıç ve Ela, tüm yaşananların gölgesinde temiz bir sayfa açabilecek mi? Birbirlerine olan aşkları, aralarındaki engelleri aşmaya yetebilecek mi? Etkileyici anlatımı ve sıcacık hikayesi ile “Yaban Çiçekleri” bu akşam atv’de.

Yorumlar (0)