"Yabani" tüm kategorilerde günün en çok izlenen dizisi oldu

DİZİ 27.09.2023, 11:24 28.09.2023, 15:03
"Yabani" tüm kategorilerde günün en çok izlenen dizisi oldu

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği sezonun iddialı dizisi Yabani yayınlanan üçüncü bölümüyle tüm kategorilerde günün en çok izlenen dizisi oldu.

Başarısını her hafta artırarak ekran yolcuğuna devam eden Yabani; yeni bölümüyle Total hedef kitlede 6,02 reyting, 17,68 share, ABC1+20 hedef kitlede 5,94 reyting, 16.69 share ve AB hedef kitlede 4,55 reyting, 14,49 share elde ederek tüm kategorilerde gecenin en çok izlenen dizisi oldu. Sosyal medya gündeminden düşmeyen dizi, ikinci bölümüyle de Total ve ABC1 kategorisinde en çok izlenen dizi olmuştu.

Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani ve Şebnem Hassanisoughi'nin başrollerinde yer aldığı dizide ayrıca; Osman Alkaş, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Aşkın Şenol gibi başarılı isimler de rol alıyor.

Köklü bir aileden kaçırılıp sokakta yaşam mücadelesi ile başlayan bir hayatın malikaneye uzanma yolculuğunu konu alan dizinin yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun otururken, senaryosunu Hilal Yıldız kaleme alıyor.

Yabani her salı saat 20.00’de FOX’ta.

Yorumlar (0)