Yalancı'dan beklenmedik ters köşe

DİZİ 16.10.2021, 12:00 21.10.2021, 11:33
Yalancı'dan beklenmedik ters köşe

Show TV'nin Süreç Film imzalı dizisi Yalancı'nın dün akşam ekrana gelen bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşandı. Bir türlü delil bulamayan ve artık çaresiz kalan Deniz, Mehmet Emir'i normal yollarla alt edemeyeceğini anladı ve kendi yaptığı planla Mehmet Emir'i köşeye sıkıştırmaya karar verdi. Birlikte geçirdikleri gece, kendisine verdiğini düşündüğü ilacı gizlice Mehmet Emir'in dolabına koymak için harekete geçti. Murat'ın da yardımıyla Deniz, Mehmet Emir'in dolabına ilacı koydu. Polisler, ihbar üzerine Mehmet Emir'in hastanedeki dolabını aradı. Herkes Deniz ve Murat'ın koyduğu ilacın çıkmasını beklerken, ilaç şişesi Deniz'in dolabından çıktı. Okuldaki dolabını açan Deniz, ilacı görünce şoke oldu. Tam o anda Mehmet Emir, Deniz'in karşısına çıkarak, "Hala pes etmediğini görmek çok güzel." dedi. Yaşanan bu ters köşe izleyenleri büyük şaşkınlığa uğrattı.

İşte o anlar;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/yalanci-mehmet-emirden-denize-ters-kose/99574

GÖRKEM, MEHMET EMİR'İN SALDIRISINA UĞRADI

Görkem, Mehmet Emir'in evine gizlice girdiğinden habersiz bir şekilde sabah ağrılar içinde uyandı. Şiddetli ağrısı ve kanaması olduğu için hemen doktordan randevu aldı. Görkem, doktor kontrolünde cinsel saldırıya uğradığını anladı. Kendisine ilaç verildiğinden şüphelendi ancak kanında çıkmadığı için bu iddiasını ispatlayamadı.

MEHMET EMİR'İN BİR KURBANI DAHA ORTAYA ÇIKTI

Deniz ise Mehmet Emir'e dair bir bilgiye ulaşabilmek için araştırmalarına devam etti ve arkadaşı Serdar'ın yardımıyla bu sefer Mehmet Emir'in ölen karısı Mine'nin yakın arkadaşı Duygu'yla görüştü. Kadından Mehmet Emir'in gerçek yüzüne dair bir şeyler öğrenmek isteyen Deniz, buradan da eli boş dönmek zorunda kaldı. Duygu önce Mehmet Emir'le birlikte olduğunu ve yaşadıkları geceyi hatırlamadığını Deniz'e açıkladı ama yaşadıklarını polise anlatmak istemedi. Deniz, doğruyu söylediğini ispatlamak için uğraşırken diğer tarafta Saklışehir'in kendisine açtığı savaşla karşı karşıyaydı.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yalancı'nın yeni bölümünden ilk tanıtım izleyiciyle buluştu. Mehmet Emir tarafından bir kez daha engellenen Deniz büyük bir yıkım yaşıyor. Deniz'in zor anlar yaşadığı tanıtımda Yasemin ile aralarındaki tartışma dikkat çekiyor. Deniz, Murat ile Yasemin'in arasında ne olduğunu sorgularken duydukları karşısında şoke oluyor. Deniz ve Mehmet Emir arasındaki savaş giderek tehlikeli bir hal almaya başlarken Deniz'in bu sefer nasıl bir plan yapacağı merakla bekleniyor.

İşte Yalancı'nın 6. bölüm tanıtımı;

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/yalanci-6-bolum-fragmani/99576

Yorumlar (0)