Yalı Çapkını zirveyi kaptırmıyor!

DİZİ 10.12.2022, 11:40 12.12.2022, 10:55
Yalı Çapkını zirveyi kaptırmıyor!

Star ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi, izleyicilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizi, dün akşam yayınlanan bölümüyle her üç kategoride de yine cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

Star’ın sevilen dizisi “Yalı Çapkını” onikinci bölümüyle hem Total hem AB hem de ABC1 kategorilerinde birinci olarak 9 Aralık Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu.

Gazetede çıkan fotoğrafın eski fotoğraf olduğuna inandırılan Halis Ağa ve Kazım yatışmış gözükse de Yusuf’un Kazım’a fotoğrafların yeni olduğunu söylemesi üzerine olaylar büyüdü. Fotoğrafları basan Taylan’la kavga eden Ferit’in bu kez de kavga fotoğrafları çekildi. Seyran, Pelin’den hesap sormaya giden Ferit’in söylediklerini duydu.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

“Yalı Çapkını”, yeni bölümleriyle her Cuma Star’da!

Yorumlar (0)