“Yalı Çapkını” zirveyi yine kaptırmadı

DİZİ 07.01.2023, 10:54
“Yalı Çapkını” zirveyi yine kaptırmadı

Star’ın sevilen dizisi “Yalı Çapkını” on altıncı bölümüyle hem Total hem AB hem de ABC1 kategorilerinde birinci olarak 6 Ocak Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu.

Yılbaşı yemeği dönüşünde Sultan Ferit’i sıkıştırınca Yusuf olanlara şahit oldu ve gördüklerini Seyran’a anlattı. Orhan’la İfakat’i gören Ferit bu durumu hazmedemezken Seyran’ın bu durumu bildiğini öğrenince ikili arasında ipler koptu. Gülgün’ün ön ayak olduğu dergi çekimine giden Ferit’le Seyran, derginin editörü Defne ile tanışırken; akşam Defne’nin onları davet ettiği partide beklenmeyen olaylar meydana geldi.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

Yorumlar (0)