Yaman için cehennemin kapıları aralanıyor!

DİZİ 04.03.2024, 19:27 04.03.2024, 19:33
Yaman için cehennemin kapıları aralanıyor!

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği NOW’un sevilen dizisi Yabani bu hafta 25. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.

Bu akşam yayınlanacak bölümün konusu:

Yaman, kendisinin ve aynı zamanda Cesur’la Asi’nin sokaklarda geçen çocukluk yıllarındaki travmaların baş sorumlusunun burnunun dibinde olduğunu anlar. Sevdiği insanları geçmişten gelen bu hayaletten korumak zorundadır. Bu hayaletle tek başına yüzleşmeli, Asi ve Cesur’u uzak tutmalı, Rüya’yı tehlikeye atmamalıdır. Fakat hedefine yaklaştıkça, tehlikenin aslında hepsine ne kadar yakın olduğunu fark eder.

Serhan’ın bu adamla bir bağlantısı olduğunu fark etmesi, işleri bambaşka bir boyuta taşır. Gerçekten de Yaman ve arkadaşları için cehennemin kapıları aralanmaktadır.

Bu yeni ama aslında eski düşman, Yaman’la Alaz arasındaki bağı da kuvvetlendirir. Geçmişte yaşananların Asi’de nasıl izler bıraktığını anlayan Alaz, artık reddedemediği aşkına daha da sıkı sarılır. Fakat Asi’nin kalbinde açtığı yaraları onarmak kolay değildir ve kendi hataları, Asi’yi tehlikenin göbeğine doğru itmektedir.

Deniz hakkında ortaya çıkan gerçekleri kabullenmek Güven ve Özge için kolay olmaz. Ancak Özge’ye içine düştüğü imkansız bir durumda yardım eli Neslihan’dan uzanır. İki kadın hem aşkları hem annelikleriyle sınanmaktadır. Ve içlerinden birinin artık geri çekilmeyi bilmesi gerekecektir.

Yabani bu akşam saat 20:00'de NOW'da!

Yorumlar (0)