Yaman, Rüya’yı 'cehennemin dibine' götürüyor

DİZİ 28.11.2023, 11:21 28.11.2023, 16:16
Yaman, Rüya’yı 'cehennemin dibine' götürüyor

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği FOX dizisi Yabani’nin yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak.  

Bagajda kan bulduktan sonra Rüzgar’ı bulmaya şehir dışındaki eve giden Alaz ve Yaman, üstü başı elleri kanlar içinde Rüya ile karşılaşırlar. Alaz ve Yaman Rüya’yı bu durumdan zararsız bir şekilde çekip almaya kararlıdır, bunun için her şeyi de yapmaya razıdırlar, yapacaklardır da…

Rüzgar’ın o evde olduğunu bilen babası Adil, oğlunu bulmaya gittiğinde tahmin etmediği bir manzara ile karşılaşır. Oğlu için endişelenen Adil polise ihbarda bulunur. Soysalan aile fertleri ihbar üstüne emniyete alınırken, bunlardan habersiz Alaz tarafından evine getirilen Rüya’nın yanına Yaman da gelir. Yaman Rüya’yı da alıp onları kimsenin bulamayacakları yer olan cehennemin dibine götürür.

O sırada Çağla’nın yanında olan Cesur ve Asi her şeyden habersiz Yaman’a ulaşamamanın gerginliğini yaşamaktadırlar.

Neslihan’da Yaman Ali’ye ulaşamamanın tedirginliğini yaşarken, olan biteni Alaz’dan öğrenir. Hiç düşünmeden Güven ile oğlunun yanına Cehennemin Dibine gider, bunu duyan Serhan çılgına dönse de ailecek çözmeleri gereken daha büyük bir problem daha vardır.

Alaz hastaneye gittiğinde bir ipucu ile karşılaşır ve bu gizemin peşine düşer. Gizemi çözmeyi ve Rüya’yı kurtarmayı kafaya koymuş olan Alaz yolun sonunda hiç tahmin etmeyeceği bir şey ile karşılaşacaktır. Asi’nin Alaz’a dediği gibi kurcaladığı gizemin altında ezilecektir, peki tüm bunları omuzlayabilecek kişi kim olacaktır?

Yorumlar (0)