Zamanın Kapıları’dan yeni fragman

DİZİ 20.05.2024, 17:24 21.05.2024, 08:29
Zamanın Kapıları’dan yeni fragman

Dijital Platform TOD’da izleyiciyle buluşacak olan, yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut’un oturduğu, senaryosunu Büşra Cebe’nin kaleme aldığı TOD ORIGINALS dizisi Zamanın Kapıları’nın ilk iki bölümünden nefes kesen bir tanıtım yayınlandı! Dizinin 10 bölümden oluşan 1. sezonu 23 Mayıs’ta yayınlanacak olan ilk iki bölümüyle prömiyer yapacak ve ardından her hafta diziden yeni bir bölüm izleyicisiyle buluşacak.

Geçmişin izlerini taşıyan sırlar ile sürükleyici bir aşk hikayesinin kapılarını aralayacak olan dizinin kadrosunda; Birkan Sokullu, Esra Bilgiç, Cem Bender, Erkan Can, İbrahim Selim, Alper Saldıran,Selen Uçer, Elçin Afacan, Naz Çağla Irmak, Engin Yüksel, Enes Külahçı, Elçin Zehra İrem gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Tam bir bilgisayar dehası olan Sinan’ın (Birkan Sokullu) sahip olduğu olanaklara rağmen, mümkün olduğunca insanlarla iletişim kurmadan, asosyal bir hayat sürerken Türkiye'nin en büyük iş adamlarından birinin ilgi çekici güzellikteki kızı, Nevra (Esra Bilgiç) ile yolları kesişince geçmişin kapıları bir bir açılır. Ortaya dökülen sırlarla, Nevra da kendi gerçekliğiyle buluşur. Birlikte köklerine doğru, gerilim dolu bir yolculuğa çıkarlar. Yaşayacakları yüzleşme ve tutkulu aşk beraberinde birçok felaketi ve ölümü getirecektir..

Ayşe Övür’ün “Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü” adlı kitabından uyarlanan,  Türkiye’nin yanısıra Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de eş zamanlı yayınlanacak olan dizinin birinci ve ikinci bölüm konusu ise şu şekilde:

Nevra şirketi babasından devralmış olmasına rağmen ona bu koltuğu hak ettiğini kanıtlamalıdır. Hesaba katmadığı bir durum her şeyi mahveder. Bu zor durumun altından kalkabilmesinin en hızlı ve kesin yolu Sinan’ın yazılım şirketi ile çalışmak olacaktır. Fakat Nevra’nın sunduğu şartlar Sinan için kabul edilebilir değildir. Nevra’nın ise kolay kolay vazgeçmeye niyeti yoktur. Bu adamda karşı koyamadığı bir şeyler vardır.

Yorumlar (0)