Zamanın Kapıları’nın yeni fragmanı paylaşıldı

DİZİ 03.06.2024, 18:13 04.06.2024, 07:26
Zamanın Kapıları’nın yeni fragmanı paylaşıldı

TOD’un ilgiyle izlenen dizisi Zamanın Kapıları’nın 6 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan 4. bölümünden heyecan verici yeni bir tanıtım paylaşıldı.

Yapımcılığını Medyapım’ın, yönetmenliğini ve senaristliğini Yunus Ozan Korkut’un üstlendiği TOD ORIGINALS dizisi Zamanın Kapıları’nın kadrosunda Birkan Sokullu, Esra Bilgiç, Cem Bender, Erkan Can, İbrahim Selim, Alper Saldıran,Selen Uçer, Elçin Afacan, Naz Çağla Irmak, Engin Yüksel, Servet Pandur, Enes Külahçı, Elçin Zehra İrem gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Tam bir bilgisayar dehası olan Sinan’ın (Birkan Sokullu) sahip olduğu olanaklara rağmen, mümkün olduğunca insanlarla iletişim kurmadan, asosyal bir hayat sürerken Türkiye'nin en büyük iş adamlarından birinin ilgi çekici güzellikteki kızı, Nevra (Esra Bilgiç) ile yolları kesişince geçmişin kapıları bir bir açılır. Ortaya dökülen sırlarla, Nevra da kendi gerçekliğiyle buluşur. Birlikte köklerine doğru, gerilim dolu bir yolculuğa çıkarlar. Yaşayacakları yüzleşme ve tutkulu aşk beraberinde birçok felaketi ve ölümü getirecektir.

Ayşe Övür’ün “Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü” adlı kitabından uyarlanan dizi, Türkiye’nin yanısıra Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de eş zamanlı yayınlanacak.

Geçmişin izlerini taşıyan sırlar ile sürükleyici bir aşk hikayesinin kapılarını aralayacak olan dizinin 4. bölüm konusu şöyle Sinan’ın karanlık yüzünü gören Nevra’nın birçok sorusu vardır. Sinan her ne kadar geçmişinden kaçmaya çalışsa da gerçeklerin gün yüzüne çıkma gibi bir huyu vardır.

Zamanın Kapıları 4. bölümüyle 6 Haziran Perşembe TOD’da

Zamanın Kapıları 4. bölüm tanıtımı;

https://www.youtube.com/watch?v=H6dHP2FyOZk

Yorumlar (0)