2 aydır kayıp olan oyuncudan acı haber geldi

DÜNYA 20.10.2023, 14:13 20.10.2023, 14:29
2 aydır kayıp olan oyuncudan acı haber geldi

Fransa'da ekrana gelen "Plus belle la vie" dizisiyle dünya çapında ünlenen ve 2 aydır kayıp olan Marwan Berreni'den acı haber geldi. 

Beaujolais'te bir evde bulunan cesedin Berreni'ye ait olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre; ağustos ayının başlarında Macon'da bir gece kulübünün yakınlarında 37 yaşındaki bir kadına araç çarptı. Kadının vücudunda çok sayıda kırık bulunurken, çarpan araç kaçtı.

Kısa bir süre geçmesinin ardından kadına çarpıp kaçan o aracın sürücüsünün Marwan Berreni olduğu iddia edildi. Berreni de ortadan kaybolunca iddialar güçlenirken, kazadan 2 gün sonra kaza mahallinden 15 kilometre uzakta bir otomobil bulundu.

Bulunan otomobilin de Berreni'ye ait olduğu belirlendi. Berreni cephesinden o günden sonra haber alınamazken, 12 Ekim'de bir evde asılı halde bir adamın cesedinin bulunduğu haberi Fransız basınında şok etkisi yarattı.

Adamın kimliğinin tespit edilmesi için yapılan otopsi sonucu bu kişinin kayıp oyuncu Marwan Berreni olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü sırada Fransız basınından alınan bilgilere göre; Marwan Berreni, kadını ezip kaçtığı için çektiği vicdan azabı nedeniyle hayatına son verdi.

Yorumlar (0)