2023 Met Gala'ya yıldız yağmuru!

DÜNYA 02.05.2023, 09:37 02.05.2023, 16:27
2023 Met Gala'ya yıldız yağmuru!

Moda dünyasının en önemli gecelerinden biri Met Gala, adeta yıldız yağmuru eşliğinde gerçekleşti. 2019'da hayatını kaybeden efsane tasarımcı Karl Lagerfeld'e saygı duruşu temasıyla dikkat çeken geceye katılan yıldızlar, Lagerfeld'in tarzından esinlendikleri kostümlerle öne çıktılar. Kırmızı halı görüntüleri, pişti olan ünlüler, sıra dışı tasarımlar… Met Gala bu yıl da birbirinden renkli ve eğlenceli görüntülere ev sahipliği yaptı.

Kısa bir süre önce eşi Tom Brady’den boşanan Brezilyalı manken Gisele Bündchen, “bir kuş kadar hafif” olduğu elbisesiyle davete katıldı.

Metropolitan Museum of Art için bir bağış toplama etkinliği olan Met Gala, her yıl genç kreatifleri ve moda dünyasının birbirinden başarılı ismini ağırlıyor. Bu yıl da gerçekleşn etkinliğin teması ise Karl Lagerfeld’e saygı duruşu niteliğindeydi. 

Olivia Wilde (en soldaki) pişti oldu.

Bu yıl en çok dikkat çeken isimler arasında hiç şüphesiz Rihanna, seçtiği kostümle Vogue’un Çin editörü Margaret Zhang ile pişti olan Olivia Wilde, Lagerfeld’in tüm mirasını bıraktığı kedisinin kılığına giren Jared Leto vardı.

Cardi B

Rihanna

Rihanna ve Asap Rocky

Lil Nas X

Doja Cat

Kendall Jenner

Gigig Hadid 

Kylie Jenner

Florance Pugh etkinliğe ilk kez katılan isimlerden biri oldu.

Jeremy Pope

Jennifer Lopez 

Jared Leto, Karl Lagerfeld’in mirasını bağışladığı kedisinin kostümünü giydi.

Cara Delevingne

Rihanna

Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz Beckham

Natasha Poonawalla

Yorumlar (0)