Dünyaca ünlü “Moonbug Kids" çocuk kanalı artık TV+’ta!

GÜNDEM 19.12.2022, 11:46 19.12.2022, 13:52
Dünyaca ünlü “Moonbug Kids" çocuk kanalı artık TV+’ta!

TV+, yerli ve yabancı zengin içerik ve kanallarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, her yaştan kullanıcı tarafından ilgiyle izlenen TV+'da, "çocuk" kategorisine yeni bir kanal eklendi. Platformda yayın hayatına başlayan "Moonbug Kids" çocuk kanalı ile dünya genelinde ilgiyle izlenen içerikler minik seyircilerle buluşacak.

DISNEY JUNIOR, NICKTOONS, DA VINCI, BABY TV, DUCK TV gibi kanalları çocuklarla buluşturan platformun, Moonbug ile yaptığı anlaşma sonrası toplam çocuk kanalı sayısı 10'a yükseldi. TV+, sunduğu çocuk kanalı sayısını 2023 yılında da artırmayı hedefliyor.

Maşa ile Koca Ayı, Konuşan Kedi Tom ve Arkadaşları, Kaplan Daniel, Oscar Çöllerde, Paw Patrol ve Garfield gibi çocuklar tarafından sevilen içerikleri bünyesinde bulunduran TV+, "Moonbug Kids" çocuk kanalı ve içeriklerini de platforma dahil ederek eğlenceli bir dünya vadediyor.

Ödüllü ve global bir marka olan Moonbug Entertainment, popüler çocuk oyunlarından pek çoğunun üreticisi konumunda bulunuyor. Aralarında dünyaca ünlü CoComelon, Blippi, Little Baby Bum, Little Angel, My Magic Pet Morphle, Supa Strikas, Go Buster, Playtime with Twinkle, Gecko's Garage, ARPO ve daha birçok markanın yer aldığı Moonbug, Los Angeles merkezli Candle Media'nın bir yan kuruluşu olarak eğlence odaklı faaliyetler sürdürüyor. Ayrıca, Moonbug'un özgün içerikleri, 530 milyondan fazla abonesi bulunan YouTube kanallarıyla da dünya genelinde her ay ortalama 9 milyardan fazla izleniyor. 

Yorumlar (0)