Netflix e-ticaret sitesi açtığını duyurdu

GÜNDEM 11.06.2021, 14:25 11.06.2021, 17:23
Netflix e-ticaret sitesi açtığını duyurdu

Netflix, platformdaki yapımlara özel olarak tasarlanan ürünlerin yer aldığı bir e-ticaret platformu kurdu. Netflix.shop olarak isimlendirilen platformda, şimdilik az sayıda ürün yer alıyor. Ancak Netflix, ürün gamının ilerleyen dönemlerde genişleyeceğini ifade ediyor.

Tüketicilerin televizyon izleme alışkanlıklarını tümüyle değiştirmeyi başaran Netflix, yepyeni bir sektöre giriş yaptığını duyurdu. Platformun resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre Netflix artık bir e-ticaret platformuna sahip. Kullanıcılar, bu e-ticaret platformu üzerinden Netflix'teki en popüler yapımlarından esinlenilerek oluşturulmuş giyim ürünlerine ve aksesuarlara sahip olabilecekler.

Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre şirketin e-ticaret platformunda, yalnızca özel seri ürünler yer alacak. Ayrıca bu platformda yer alan ürünler, dünyaca ünlü giyim markaları ile onlar için çalışan ünlü tasarımcıların ellerinden çıkma olacak. Netflix, platformda yer alan ürün sayısının şimdilik kısıtlı olsa da ilerleyen zamanlarda ürün gamının genişleyeceğini ifade ediyor.

Yorumlar (0)
23°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!