Netflix, İstanbul'daki ofisi için iş ilanı verdi

GÜNDEM 26.02.2021, 17:16
Netflix, İstanbul'daki ofisi için iş ilanı verdi

Dünyanın en popüler çevrim içi dizi ve film platformu Netflix, bir süredir Türkiye'deki ofisini işlevsel hale getirmeye çalışıyor. Bu bağlamda bir süre önce İstanbul'daki ofis için yönetici aradığını duyuran şirket, şimdi de yeni bir iş ilanı daha yayımladı. Bu iş ilanına göre Netflix, Türkiye'de üreteceği yapımlar için post prodüksiyon koordinatörü alacak.

Netflix'in iş ilanında sunulan şartların başında, kişinin sektörde deneyimli olması (en az 3 yıl) ve İngilizce geliyor. Ayrıca şirket, işe alacağı elemanın yerel şirketlerle de anlaşabilmesini, UHD ve 4K çekim yapan kameraların nasıl çalıştığını bilmesini ve bazı video montaj programları hakkında da bilgili olmasını istiyor. Elbette güçlü iletişim kabiliyeti, seyahat kısıtlaması olmaması ve tempoya ayak uydurabilmesi gibi genel kriterler de aranan şartlar arasında.

Netflix'in iş ilanına başvurmak için yapmanız gerekenler

Netflix'in resmi internet sitesi üzerinden erişime açılan ilana başvuru, iki yolla yapılabiliyor. Bunlardan bir tanesi, şirketin internet sitesindeki ilana ulaşıp, doğrudan başvuru yapmak. Bunun için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca Linkedln'i kullanarak da Netflix ekibinin bir parçası olmak için başvuru yapılabiliyor.

Yorumlar (0)
14°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Camdaki Kız'da favori karakterin kim?
Camdaki Kız'da favori karakterin kim?