Bozcaada Caz Festivali destekçilerini arıyor

KÜLTÜR SANAT 13.07.2020, 14:43
Bozcaada Caz Festivali destekçilerini arıyor

Gelecek yıl 16-18 Temmuz tarihleri arasında 5.si gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali, Patreon hesabında başlattığı bir kampanya ile seyircisini festivale destek olmaya çağırdı. “Festivalde senin de imzan olsun” çağrısıyla başlatılan kampanya, festivalin seyircisiyle gönül bağını, seyircinin de festivale olan aidiyet duygusunu güçlendirmeyi amaçlıyor.

Bozcaada Caz Festivali, Patreon hesabında başlattığı bir kampanya ile seyircisini festivale destek olmaya çağırıyor. “Festivalde senin de imzan olsun” çağrısıyla başlatılan kampanyaya katılanlar, festivalin sürdürülebilirliğine ve içeriklerin geliştirilmesine destek olurken, gelecek yıl 16-18 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek 5. Bozcaada Caz Festivali’ne özel avantajları da yakalayacaklar.

“Festivali birlikte geliştirelim”

Bireysel desteğin festivalin sürdürülebilirliğine yardımcı olduğu kadar, seyircinin aidiyet duygusunu da güçlendireceğini belirten festivalin desteklendiği kitlesel fonlama platformu Patreon'da başlatılan kampanyada Toprak, Güneş, Deniz, Rüzgâr ve Ada kategorilerinde paketler yer alıyor. Destek paketleri Bozcaada Caz Festivali’nin içeriklerinin geliştirilmesine ve devamlılığına katkı sunarken, seyircisine de festival biletlerinde öncelik ve indirim hakkı, sanatçılardan imzalı hediyeler, festival zamanı Bozcaada’da özel ayrıcalıklar gibi birçok avantaj da sağlayacak.

Yorumlar (0)