Komedi Kulüp’te sahneyi kadınlar aydınlatıyor!

KÜLTÜR SANAT 05.03.2024, 19:14
Komedi Kulüp’te sahneyi kadınlar aydınlatıyor!

Nişantaşı’nın yeni ve gözde mekanı Komedi Kulüp, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sahnesinde kadın komedyenleri ağırlıyor. Özge Özel’in sunumunu yaptığı gecede Bengi Apak, Lesli Karavil, Deniz Özturhan ve Çağla Alkan stand-up gösterilerini sahnelemeye hazırlanıyor.

Şehirde ilk kez mizah, müzik ve kültür-sanatı bir araya getiren ambiyansıyla Komedi Kulüp, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 5 kadın komedyenin güç birliğine ve eğlencesine ev sahipliği yapıyor. 100 kişilik oturma kapasitesine sahip Nişantaşı’nın göbeğinde yer alan Komedi Kulüp, bar ve atıştırmalık menüsünün eşlik ettiği 8 Mart’ta 5 kadın komedyenin gösterisiyle buluşuyor. 

Özge Özel’in sunumuyla gerçekleştirilecek gösterilerde, doğaçlama yeteneği ile bir kadın gözüyle hayatın komedisini sunan Lesli Karavil; kıvrak zekası ve yaşamın ayrıntılarına olan farklı bakış açısıyla yeni pencereler açan Bengi Apak; Türkiye'nin ilk kadın stand up komedyeni olan Deniz Özturhan ve Çağla Alkan sahne alıyor. 

Şehirde ilk kez mizah, müzik ve kültür-sanatı bir araya getiren ambiyansıyla Komedi Kulüp, The Stay Boulevard Nişantaşı’nda misafirlerini ağırlıyor. The Stay grubunun yatırımı olarak Muzaffer Yıldırım ve Bengi&Sarp Apak ortaklığında hayata geçirilen Komedi Kulüp; kültür sanat performanslarını, iyi yemekle buluşturarak eğlenmeyi, eğlenirken iyi hissetmeyi konforlu bir ambiyansta sunuyor. 

Yorumlar (0)