Koray Candemir’in yeni şarkısı "Yine"'nin klibi yayınlandı

KÜLTÜR SANAT 16.10.2021, 12:17
Koray Candemir’in yeni şarkısı "Yine"'nin klibi yayınlandı

90'larda Kargo ile başladığı yolculuktan beri Türk rock müziğinin en ikonik seslerinden biri haline gelen Koray Candemir'in yeni şarkısı Yine, dün The state51 Conspiracy ve GRGDN Müzik etiketiyle yayınlandı.

‘Şairin Elinde’, ‘Renklerin İçinde’, ‘Nefesini Tut’,‘Yıdızların Altında’ gibi her biri hit olmuş şarkıların etkileyici sesi Koray Candemir, uzun süren sessizliğini 2020 yılında çıkan “İhtimaller” ile bozdu. “İhtimaller” ile başlayan bu geri dönüş yerini daha ritmik, pop ve synth ögeleri de içeren bir şarkı olan “Kimileri”ne bıraktı. Candemir, kendisinden duymaya alışık olduğumuz Rock sound’una yakın yeni şarkısı Yine’yi dün dinleyicisiyle buluşturdu.

Söz ve müziği Koray Candemir'e ait olan Yine'nin Berk Dalyanoğlu imzası taşıyan video klibine, Cansu Bolkan Coşkun'un çizgi dünyası eşlik ediyor. 25 yıllık kariyerinde ikisi solo olmak üzere toplam dokuz stüdyo albümüne imza atan Koray Candemir; The state51 Conspiracy ve GRGDN ortak yapımı olan yeni albümünü 2022’de dinleyiciyle buluşturmayı hedefliyor. 

Yorumlar (0)