Merve Çaloğlu’ndan karantinada lansman

Merve Çaloğlu yeni albümü “Harikalar Diyarında Ben”'in lansmanını corona virüsü salgınından dolayı evinde yaptı. Instagram üzerinden gerçekleşen lansmana Uğur Demirpehlivan, Cenk Erdoğan, Buket Dereoğlu, Zeliha Sunal, Ömür Gedik ve Tülay Özer gibi isimler katıldı.

KÜLTÜR SANAT 29.04.2020, 18:54
Merve Çaloğlu’ndan karantinada lansman

“Uzak Yollar” isimli albümü sonrasında “Aşk Benim İşim” isimli single çalışması ile dikkat çeken Çaloğlu'nun yeni single albümü “Harikalar Diyarında Ben” dinleyicilerle buluştu. 24 Nisan’da evinden lansman yapan Çaloğlu, “Artık savaşmayı bıraktım, olduğu gibi yaşıyorum. Bütün dünya ve ülkemiz için zor bir dönemden geçsek bile klibim ve şarkımla #evdekal çağrısına kulak veren herkesi, baharın mucizeler getireceğine inandıracağımı düşünüyorum” dedi.

Albüm, “Merve Çaloğlu Müzik Yapım Prodüksiyon” etiketiyle müzikseverlerle buluştu. Şarkının sözü ve müziği Çaloğlu’na düzenlemesi ise Cenk Erdoğan'a ait. Nedim Ruacan, Şemsa idil Ural gibi birçok ünlü müzisyenin de kayıtlarında yer aldığı şarkının klibi ise Heybeliada Ruhban okulunda çekildi.

Yorumlar (0)