Müzisyen Emir Yargın’dan evde klip

Elektronik müziğin Türkiye’deki önde gelen isimlerinden Emir Yargın yeni teklisi “Dene Yanıl” için karantinada klip çekti.

KÜLTÜR SANAT 28.04.2020, 16:20
Müzisyen Emir Yargın’dan evde klip

Türkçe elektronik müziğin önde gelen temsilcilerinden  Emir Yargın uzun bir aradan sonra yayınladığı teklileri ‘Beni Yalnız Bırakın’ ve ‘Mevzu Kriz’in ardından şimdi de ‘Dene Yanıl’ ile müzikseverlerin karşısında. Müzik kariyerinin yanı sıra çektiği eğlenceli yemek programı ile de adından söz ettiren müzisyen, son şarkısının klibini evde çekti. 

Aynı zamanda yönetmenlik yapan Yargın, son şarkısının klibini de evde kendi imkanları ile Yüksel Şardağ’ın katılımıyla çekti. Redbull.com’a konuşan müzisyen, “Sadece evdeki malzemelerle klip çekerken karşılaştığım zorluklardan birisi; önceki çalışmalarımda evleri, dekorları ve oyuncuları seçme ve düzenleme hakkına sahiptim. Dene Yanıl klibinde işin en zor yanı ise bu sefer kamera karşısındaki de benim. Videoyu kız arkadaşım Yüksel Şardağ ile beraber çektim ve ben onun karşısında rol yapmaya utandım. Bu da bu videonun çekim sürecindeki hem komik hem de zorlayıcı kısımlardan biri oldu” dedi.

Şarkılarında  eğlenceli sözleri, güçlü ritimleri ile destekleyen sanatçının ‘Dene Yanıl’daki sözleri yine Emir Yargın’a, müziği ise İbrahim Sefa Tuna’ya ait.

Yorumlar (0)