Acun Ilıcalı: “Bende bir delilik var, şansım yaver gitti”

MAGAZİN 11.05.2022, 09:51 12.05.2022, 09:32
Acun Ilıcalı: “Bende bir delilik var, şansım yaver gitti”

İstanbul Okan Üniversitesi’nin 20 bini aşkın öğrencisinin oylarıyla belirlenen Okan’da Yılın En’leri Ödül Töreni üniversitenin Tuzla Kampüsü’ndeki Bekir Okan Kültür, Sanat ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.

13 kategori ve 3 özel ödülün sahiplerini bulduğu organizasyonda Onur Ödülü Demet Akbağ’a, Bekir Okan Özel Ödülü Acun Ilıcalı’ya takdim edildi.

Acun Ilıcalı tören için hazırladığı video mesajda “Bana girişimciliğim nedeniyle verilen bu ödül için teşekkür ediyorum. Ancak gençler hepiniz girişimciliğe kalkışmayın. Bende bir delilik var, şansım yaver gitti. Allah yardım etti. Son girişimciliğim futbol kulübü Hull City’i almak oldu. Umarım başarırım, sizin de dualarınız bizimle olsun” diye konuştu.

En İyi Kadın Sunucu Ödülü’nü kazanan Kanal D Ana Haber Spikeri Dilara Gönder Ana Haber’de ilk yılı olduğunu belirtirken, yıllarca kilometre kat etmiş isimlerle birlikte aday olmasından mutlu olduğunu söyledi, gençlere teşekkür etti.

En İyi Kadın Oyuncu Ödülü İrem Helvacıoğlu’nun oldu. Helvacıoğlu “Sizin gibi enerjilerden bu ödülü almak benim için gurur verici” dedi.

Yorumlar (0)