Acun ılıcalı ve Şeyma Subaşı birbirine girdi!

MAGAZİN 18.07.2022, 08:57 19.07.2022, 09:36
Acun ılıcalı ve Şeyma Subaşı birbirine girdi!

Bodrum'da tatil yapan Acun Ilıcalı ünlülerin uğrak mekanı olan bir restoranda Şeyma Subaşı ile karşı karşıya geldi. İkilin kavgası kameralara yansırken kavga ettikleri o anlar sosyal medyada gündeme oturdu.

İddiaya göre Ilıcalı ve Subaşı hararetli konuşmasının ardından bağırışların duyulduğu belirtildi. Subaşı'nın Ilıcalı'ya sesini yükselttiği ve ardından Ilıcalı'nın bir hışımla mekanı terk ettiği açıklandı. 

Yaşananlarla ilgili ikiliden henüz bir açıklama gelmezken, iddialara göre Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'nın bu kadar üstüne yürüyüp bağırmasının sebebi nafaka ve kızı Melisa olduğu belirtildi. Kızı Melisa'nın velayeti ve nafaka ücreti üzerinden yapıldığı iddia edilen tartışmada bir sonuca varılmadığı söylentiler arasındaki yerini koruyor.

Geçtiğimiz yıl sosyal medya hesabından yayınladığı paylaşımlarda kızının Miami'de doğduğunu ve burada büyümesi gerektiğini belirtmişti. "Evlatların yanı annelerinin yanıdır" şeklinde açıklamasıyla gündem olan Subaşı, kızını doğduğu Miami topraklarında daha pozitif büyütebileceğini ve daha iyi okullarda eğitim alabileceğini belirtmişti.

Yorumlar (0)