Ayça Ayşin Turan'ın başı dertte!

MAGAZİN 28.01.2022, 09:10 29.01.2022, 09:23
Ayça Ayşin Turan'ın başı dertte!

Serenay Sarıkaya ve Ezgi Mola'nın ardından şimdi de Ayça Ayşin Turan'ın, saplantılı hayranı yüzünden başı dertte. Cezayirli şarkıcı Mazi, kahvesinin köpüğüne dahi yüzünü yaptırdığı Ayça Ayşin Turan'ı kaçıracağını söyleyen paylaşımlarda bulundu. Bunun üzerine ünlü oyuncu, tedbirli hareket etmeye başladı.

Sabah'ın haberine göre; Mazi isimli Cezayir asıllı bir şarkıcı, 2 yıl önce televizyonda izleyip aşık olduğu Turan'a, saplantılı olmaya başladı. Genç oyuncuya sürekli mesajlar atan Mazi, sosyal medya paylaşımlarında da Turan'ı yanına koyup sanki yan yanaymışlar imajı vermeye başladı. İşi ileri boyuta taşıyan Cezayirli şarkıcı, kahvesinin köpüğüne dahi ünlü oyuncunun yüzünü yaptırdı.

İstanbul'a kadar gelen Mazi, otel odasından silahla paylaşım yaptı ve "Ayça'yı almadan dönmeyeceğim, buraya Ayça'yı kaçırmaya geldim" ifadelerini kullandı. Büyük paniğe neden olan bu olay sonrası Turan ve sevgilisi Alp Navruz'un, tedbirli bir şekilde hareket etmeye başladıkları iddia edildi.

Yorumlar (1)
Sercan altıparmak 4 ay önce
Güzel ayçamızı Allah korusun. Birkaç gün önce okudum haberi. Ne biçim ülke olduk. Elini kolunu sallaya sallaya ülkemize gel. Zaten tekke oldu güzelim memleketim. Emniyet birşey yapamıyormu bu sapık adama. Sınır dışı yapamıyorlarmı. Allah Ayça yı da Alp i de korusun. Adam silah fotosu bile paylaşmış.