"Bazı zamanlar ben de tükenmiş ve kırılmış oluyorum"

MAGAZİN 04.10.2022, 09:32 05.10.2022, 10:39
"Bazı zamanlar ben de tükenmiş ve kırılmış oluyorum"

Oyuncu Hande Erçel, Marie Claire dergisine röportaj verdi. Samimi açıklamlarda bulunan Erçel;, "Sıradan bir hayat yaşıyorum. Gündelik yaşamım olağan ve huzurlu. Hatta hayal bile edemeyeceğiniz kadar sakin ve dingin. "Ailem, dostlarım, köpeklerimle yaptığım rutinler beni mutlu ediyor. Tabii ki popülerliğin getirdiği kısıtlamalar var. Bazı zamanlar ben de tükenmiş ve kırılmış oluyorum" dedi ve ekledi... Sahip olduğum her şeyi çok çalışarak kendim elde ettim. Vazgeçmek gibi bir lüksüm olmadı. Gücümü çalışmaktan aldım." dedi.

"MODAYLA ARAM YOK" 

Oyuncu ayrıca: "Sosyal medya kontrolsüz bir güç. Geldiği noktayı sağlıklı bulmuyorum. Duygularımı dışa vurmanın en güzel yolu resim yapmak. Çizerken her şeyi unutuyorum.

Senaryosu içime sinen her rolde oynayabilirim. O konuda sınırlarım pek yok. En büyük rol modelim annem. Hayatımın her aşamasında, başıma gelen her durumda onun dik duruşunu, özgür ruhunu, hiç kaybetmediği neşesini örnek alıyorum. Moda insanı değilim. Aram yok. Markaya önem vermem. Dikkatli tüketirim." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)