Birce Akalay'dan "Bir Derdim Var"a veda mesajı

MAGAZİN 05.12.2023, 09:14
Birce Akalay'dan "Bir Derdim Var"a veda mesajı

Başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat’ın yer aldığı "Bir Derdim Var" dizisi için final kararı alınmıştı. 6. bölümüyle ekrana veda etme kararı alan Bir Derdim Var, bu haberle sevenlerini üzdü.

Dizinin başrol oyuncusu Birce Akalay bir veda mesajı yayınladı. Oyuncu;  "Dizimiz #birderdimvar yola çıktığımız ilk günden, ülkemizdeki hatırı sayılır travmalı çocuğun "YALNIZLIĞINA", ailelerinin ise mahsur kaldığı "KARANLIKLARA" el uzatabilmek heyecanıyla sarmıştı beni..." yazdı.

Mesajın devamında ise, 'Ulusal televizyonları ve sektörümüzü yönlendiren reyting sisteminde ne yazık ki karşılık bulamadı işimiz. Ancak kamuoyu her zaman değerlidir. Aldığımız tüm tepkiler, yorumlar ve alkışlarınız en büyük ödül ve motivasyon kaynağı oldu ve olacak son güne kadar şüpheniz olmasın. Bu anlamda, heyecanımızı ilk günden itibaren paylaşan ve bizi elinden geldiğince desteklemiş tüm dostlarıma ve sevenlerimize yürekten teşekkür ederim. Hayatımdaki en büyük iyi ki'lerimden biri oldu 'Bir Derdim Var'. Keşke daha uzun soluklu olabilseydi... Sevgiyle..." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)