Burak Deniz'e 4 ayrı suçtan kamu davası açıldı

MAGAZİN 24.09.2022, 09:01 26.09.2022, 09:30
Burak Deniz'e 4 ayrı suçtan kamu davası açıldı

Oyuncu Burak Deniz, 15 Eylül’de Adana'da bir otelin bahçesinde daha önce tanışmadığı halde Nilperi Şahinkaya, heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi ve arkadaşları Deniz Akıncı’nın masasına 3 kez gidip taşkınlık çıkarmıştı.

Burak Deniz sonrasında özür dilese de işe yaramadı. Nilperi Şahinkaya ile Deniz Akıncı avukatları aracılığı ile Adana Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu. Dilekçede alkolü fazla kaçıran Burak Deniz’in gece boyunca Nilperi Şahinkaya ve Deniz Akıncı’ya sinkaflı küfürler ettiği, hakaret ve ölüm tehditi yağdırdığı yer aldı.

Burak Deniz hakkında ‘Kasten Yaralama’, ‘Tehdit’, ‘Hakaret’, ‘Kişilerin huzur ve sükununu bozma’ suçlarından dolayı kamu davası açılması, her fiil için ayrı ayrı en yüksek halden cezalandırılması talep edildi.

Burak Deniz, “Şakanın dozu kaçtı, özür dilerim. Umarım bu kırgınlık en kısa zamanda son bulur” açıklamasını yaptı. Ama son pişmanlık işe yaramadı! Zira önceki akşam sevgilisi Emre Yusufi ile bir partiye katılan Nilperi, “Olay yargıya taşındı. Bu konu ile alakalı daha fazla konuşmak istemiyorum” dedi.

Yorumlar (0)