Burcu Kıratlı sessizliğini bozdu!

MAGAZİN 20.10.2020, 09:24 20.10.2020, 15:08
Burcu Kıratlı sessizliğini bozdu!

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Ocak 2019’da evlenip Eylül 2019’da boşanmış, kasımda yeniden bir araya gelmişti. Çiftin ikinci kez nikah masasına oturacağı konuşuluyordu. Ancak dün de Sinan Akçıl’ın Azerbaycanlı diyesityen Nez Aliyeva ile aşk yaşadığı, hatta sevgilisinin hamile kaldığı iddia edildi.

Dedikodular üzerine Sinan Akçıl “Burcu ile ayrılık sürecinde olmamıza rağmen o benim hâlâ değer verdiğim tek kadındır” açıklamasını yaptı. Burcu Kıratlı da sessiziliğini bozdu ve Posta’ya konuştu.

Oyuncu, “3 gündür bu şizofren kadın ile uğraşıyorum. Bu sabah tam 11 kez beni aradı. Çıkan haberlerle ilgili. Sanki benim arkadaşım bana açıklama yapıyor. Sinan’ın telefonuna yolladığı sesli mesajları var. ‘Ben senin için her şeyi yaparım, Burcu’ya gider neler neler anlatırım’ diyor. Takıntılı. Kadın hırsa kapılmış belli ki. Ama Sinan’ın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum” dedi.

Öte yandan Nez Aliyeva, cumartesi akşamı sahneye çıkan Sinan Akçıl’ı dinlemeye gitti. Sinan Akçıl'ın sahneden fotoğrafını sosyal medyada paylaşıp kalp emolojisi ekledi. Bu iddialar ise Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın bir kez daha barışmasına vesile oldu.

Yorumlar (0)