Dolandırıcılıkla suçlanan Kıvanç Talu'dan bekleyin mesajı

MAGAZİN 20.10.2023, 13:41
Dolandırıcılıkla suçlanan Kıvanç Talu'dan bekleyin mesajı

Yakınlarını 100 milyon TL dolandırarak Portekiz'e kaçtığı iddia edilen fenomen ve oyuncu Kıvanç Talu, sosyal medyada sessizliğini bozdu.

Hakkındaki iddialarla ilgili bir şey söylemeyen Talu, ilerleyen haftalarda bir açıklama yapacağını ve dolandırıcılık iddialarının asılsız olduğunu beyan etti. Kıvanç Talu ile eşi Beril Talu’nun, 81 kişiyi 100 milyon lira dolandırdığı iddia edilirken, çiftin kaçmadan önce dolandırdıkları herkesi ev partisine davet ettikleri öne sürüldü.

Talu çifti, yaklaşık 1 milyon takipçili ‘Var Böyle Tipler’ adlı Instagram hesabıyla birlikte kişisel hesaplarını da kapattı. Pazartesi gününden beri ulaşılamayan çift, Instagram’da varboyletipler.offical.duyuru adlı yeni bir hesap açarak “Ana hesabımız kapatıldı ve 15 günlük bir sürecimiz bulunmakta. Bu süreçte yapacağım paylaşımlar hesabın yeniden açılmasına engel teşkil edebilir bu sebeple sizden biraz sabır ve bol paylaşım rica ediyoruz. 31.10.2023 00:00’da kafanızdaki tüm soruları detaylı bir video ile açıklıyorum.” paylaşımını yaptı

İddialar arasında çiftin reklam işlerini bahane ederek kurdukları bir sistemle ortaokul arkadaşlarından evlerinde çalışan yardımcıya kadar onlarca kişiden para topladıktan sonra bir veda partisi düzenleyerek Portekiz’e kaçtıkları, topladıkları paranın 100 milyon liranın üzerinde olduğu da yer alıyor.

Yorumlar (0)