Ecem Erkek'in botoks deneyimi herkesi güldürdü

MAGAZİN 22.04.2021, 14:29
Ecem Erkek'in botoks deneyimi herkesi güldürdü

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin yeni bölümünde başarılı oyuncu Ecem Erkek, hem samimi itirafları hem de bir o kadar neşeli tavrıyla geceye damgasını vurdu.

Programın sevilen bölümü “Gözlerimin İçine Bak”ta İbrahim Selim’in sorularını büyük bir samimiyetle cevap veren güzel oyuncu, İbrahim Selim’in kendisine yönelttiği “Hiç estetiğin var mı?” sorusuna verdiği “Dolaylı yoldan var benim estetiğim.” cevabıyla merak uyandırdı. Kronik migren rahatsızlığı olduğunu ifade eden sevilen oyuncu, “Migren için botoks varmış, ben bunu bilmiyordum.

Benim gün geliyor migrenden üç gün gözümü açamadan yattığım oluyor. Ben de böyle bir yöntem olduğunu öğrenince gittim yaptırdım. Ama çok da korktum. Mimik yapamadığımı düşünmek bile istemiyorum. Botoksu yaptırdıktan birkaç gün sonra alnımın beton dökülmüş gibi olduğunu fark ettim aynada. Kaşımı kaldırıyordum ama alnım oynamıyor. Tansiyonum 15’e kadar çıktı bunu gördüğümde ama sonra geçti o efekt çok şükür.” sözleriyle anlattığı botoks deneyimi herkesi güldürdü.

Yorumlar (0)