"En iyi Erkek Oyucu" seçilen Salih Bademci'den metrobüs esprisi!

MAGAZİN 04.12.2023, 16:25
"En iyi Erkek Oyucu" seçilen Salih Bademci'den metrobüs esprisi!

Ulan İstanbul, İstanbullu Gelin, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, son olarak ise Kulüp ve Terzi dizileriyle büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Salih Bademci, şimdilerde Dilek Taşı dizisiyle ekranlarda boy gösteriyor.

Dün akşam düzenlenen 49. Altın Kelebek Ödül Töreni'ne oyuncu eşi ile katılan Salih Bademci törenden "En İyi Erkek Oyuncu" ödülü ile ayrıldı. Toplu taşımada çekilen fotoğrafı ile sosyal medyanın gündemine oturan oyuncu, 'metrobüs' esprisi ile adından söz ettirdi.

Ünlü isim, basın mensuplarının "Buraya da metrobüsle mi geldiniz?" sorusuna, "Hayır ama isterdim. Benim için en kıymetli şey zaman, gerisi teferruat. O yüzden zamanımı iyi kullandığım her yer benim için daha iyi" cevabını verdi.

'ÖVENE DE DÖVENE DE TEŞEKKÜR EDİYORUM' 

Salih Bademci, sosyal medya kendisi hakkında yapılan yorumlarla ilgili olarak, "Herkese çok teşekkür ediyorum övene de, dövene de. Çok sağ olsunlar, onlar sayesinde kritize edip üzerine bir şeyler koyuyoruz. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum bütün meslektaşlarım gibi" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)