Evrim Alasya hakaret eden takipçisine dava açıyor

MAGAZİN 08.08.2023, 14:35 08.08.2023, 16:33
Evrim Alasya hakaret eden takipçisine dava açıyor

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alan Evrim Alasya, sosyal medya üzerinden kendisine hakaret eden takipçisine açtı ağzını yumdu gözünü.

Evrim Alasya, Instagram hesabından kendisine hakaret içerikli mesajlar gönderen takipçisini ifşa ederek dava açacağını açıkladı. Mesajları görünce sinirlerine hakim olamayan oyuncu, "Fahişe olduğumu düşünüyor, kaldı ki ola da bilirim anlatsın mahkemede" sözlerini sarf etti.

Bir takipçisi, paylaşımlarından rahatsız olduğu ünlü oyuncuya "Habire dudak dudağa, seviştin, öpüştün. Fahişe halinle salladın. Sizin yurtdışında yaşayacak durumunuz var defolup gitsenize beğenmediğiniz ülkede ne arıyorsunuz? Kendini iyice Kıvılcım rolü saçmalığına kaptırdın" dedi.

"HUZURUNU KAÇIRACAĞIM"

Gelen mesajlara sessiz kalmayan Evrim Alasya ise açtı ağzını yumdu gözünü: "Bu hanım öğretmenmiş! Yer bilimci, doğa bilimci, evli, çocuklu, doğayı koruyan falan filan diye tanımlamalar yazmış kendiyle ilgili. 'çok şükür huzurlu'ymuş. Ben onun huzurunu kaçıracağım bir süre kusura bakmazsa! 'Fahişe' olduğumu düşünüyor, kaldı ki ola da bilirim anlatsın mahkemede Bakalım benimle ilgili derdi neymiş! Bu çirkin örnek üzerinden genelleme yapmak istemem ama bu ülkenin öğretmenleri bu haldeyse durum gerçekten vahim. Artık mahkemede anlatsın bakalım neden rahatsız olmuş benden! Ha bir de hayatı çevreyi koruyormuş"

Yorumlar (0)