Hande Erçel yeni projelerle ilgili konuştu

MAGAZİN 22.10.2022, 10:40 24.10.2022, 09:43
Hande Erçel yeni projelerle ilgili konuştu

Son olarak 'Sen Çal Kapımı' adlı dizide rol alan ve bir süredir sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel'in  2.5 yaşındaki kızı Aylin Mavi'nin yaşadığı sağlık sorunu sebebiyle ailesiyle vakit geçiren Hande Erçel, önceki gün Etiler’de bir erkek arkadaşıyla görüntülendi.

Mekan çıkışı basın mensuplarıyla sohbet eden Hande Erçel, "Neler yapıyorsunuz?" sorusunu, "İnanın hiçbir şey yapmıyorum, ailemle zaman geçiriyorum. Onun dışında şu an için hiçbir şey yok” şeklinde cevapladı.

Gelen teklifleri kendisinin geri çevirmediğini söyleyen ünlü isim, "Tam olarak öyle değil. Ama doğru zamanda doğru şey olsun istediğim için biraz bekliyorum” ifadelerini kullandı.

"SENARYO İÇİME SİNMELİ"

Gelen teklifler için kriterleri sorulan güzel oyuncu, "Senaryonun içime sinmesi gerekiyor, en büyük kriterim bu” cevabını verdi. Dijital ya da televizyon ayrımı yapmadığını dile getiren Erçel, "Hiç yok. Sadece senaryo ile alakalı” dedi.

Hande Erçel, yeğeni Mavi’nin sağlık durumu sorulunca, "Hassasiyetiniz için çok teşekkür ediyorum. Konuşamadım bile sizinle, uzun zaman oldu” diyerek, kendisini bekleyen araca binerek uzaklaştı.

Yorumlar (0)