Kalben, İbrahim Tatlıses şarkısıyla ilgili konuştu

MAGAZİN 24.04.2021, 09:31 24.04.2021, 13:30
Kalben, İbrahim Tatlıses şarkısıyla ilgili konuştu

GAİN’de yayınlanan, Jülide Ateş’in sunduğu '40' programına konuk olan Kalben samimi açıklamalarda bulundu.

Kalben'in geniş kitlelerce tanınmasını sağlayan İbrahim Tatlıses şarkısı 'Haydi Söyle'yi artık konserlerinde okumayacağını söylediği iddia edilmiş, Twitter'dan açıklama yaparak "Bir gün bu güzel şarkıyı canım çekince yine söylerim. Düşmanlık yok bende" ifadelerini kullanmıştı.

Şarkıcı programda ülide Ateş’in "Farklı bir İbrahim Tatlıses şarkısı daha seslendirir misiniz?" şeklindeki soruya "Müzikte şahıslardan çok daha bağımsız bir yer var ki, o da dinleyiciyle müzik icra eden insanın arasında oluşan bağ. O yüzden bir şarkıyı sevip, hayatına alıp, o şarkıya hatıralar ekleyen herkese teşekkür ederim... 

Beni o şarkıyla tanıyan, o şarkıyla seven, benim müziğimi o şarkı olarak yorumlayan, beni o kadar takip eden, daha fazlamı almak istemeyen herkese de çok büyük sevgimi gönderiyorum. Yorumuma değer veren herkese, çok teşekkür ediyorum, şükran doluyum...

Ben şimdi o güne dönüp ne anlatsa ne desem bir anlamı olmayacak, anlamı olan tek şey sevgi. Ben konserlerde kendi şarkılarımı bile her zaman söylemeye vakit bulamıyorum, o yüzden almış olduğum kararı uygulamaya devam edeceğim." yanıtını verdi. 

Kalben, usta sanatçı hakkında, "Benim kendi kararım olduğu için, 'bu kararı şu sebeple aldım', 'bu sebeple aldım' diye anlatmanın bir alemi yok" açıklamasını yaptı.

Yorumlar (0)