"Kitle büyüdüğü için taviz vermek durumundaydık"

MAGAZİN 16.03.2022, 16:25
"Kitle büyüdüğü için taviz vermek durumundaydık"

Konuşanlar programını sunan başarılı komedyen Hasan Can Kaya, Candaş Tolga Işık'ın programına konuk oldu. 

Kaya, seyircilerinin oyunculuk ajansından getirildiği iddiasına cevap verdi. Konuşanlar programına katılan herkesin gerçek seyircisi olduğunu söyleyen Hasan Can Kaya, "Seyircilerimin bırak cast olmasını bir kişi de çıkıp 'Hasan Can'ın ekibinden bana şu cümleyi dedirttiler' desin ben programımı veririm. 100. bölümü çektik. O cümleyi o cevabı nasıl verdi diyenler oluyor. Benim zaten işim bu. Bu herkesin yapamayacağı bir durum. Bizim işimizde hep bir hile arama var. Eleştirmek isteyen her zaman bir şey bulur zaten" dedi.

Hasan Can Kaya "Sansür kaygısı var mı?" sorusu üzerine sözlerine şöyle devam etti: "Kaygının sonu yok ama yaşamamaya çalışıyorum. Bazen kendime Hasan Can programı fazla kestin diyorum, bunlar yayınlanmalıydı diyorum.

Kitle büyüdüğü için taviz vermek durumundaydık. Mizah biraz cüret işidir. Cüretin altını doldurmak gerekiyor. 30 yaşından sonra başarılı olmamım hayırlı tarafı bu oldu. Eskiden olsa kitleyi kaybetmeyeyim diye büyük tavizler verebilirdim. Şu anda uzun vadede beni neyin bitirebileceğini biliyorum. Beni rehavet bitirebilir. Mizah yapma isteğin azalır ve neşeni kaybedersen o mizahçı bitmiştir."

Yorumlar (0)